Hakkımızda

Firmamız, Bursa Osmangazi’nin Gençosman semtinde 02 Ocak 1989 tarihinde, Mak. Müh. Nusret Ultaş tarafından mütevazı bir atölye olarak iş hayatına başlamıştır.

Başlangıçta, ilk yapılan imalatlar, vantilatör ve sıcak hava operiyidir. Daha sonra vantilatör çeşitlerinin çoğalması ile beraber klima santralı imalatlara başlanmıştır.

Zamanla, sağlanan gelişme neticesinde, her gün yeni bir makine ilavesi ve daha yeni teknolojiye ulaşma emeli, dar gelen çalışma mekânının değiştirilmesini gerektirmiş. Önce yan taraftaki yeni bir yere geçilmiş. Daha sonra ise bu yerde dar geldiğinden Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgesi olan Bursa Organize Sanayi Bölgesinde şimdiki yere taşınılmıştır. Tarih:1993 yılının sonbaharıdır. Bir taraftan inşaat sürerken, bir taraftan imalat devam etmiştir.

Ta, işin başlangıcından beri, çok kısıtlı maddi olanaklarla başlayan faaliyetimiz, geçen zaman içinde “sözüne güvenirlik” ve “en iyi kalite” peşinde koşarak, bugüne gelmiştir.

Geçen zaman içinde bir okul gibi çalışan firmamız, hep kendi elemanını kendi bünyesi içinden yetiştirerek, bugünkü olgun kadroya sahip olmuştur.